Domů

Inovativní řešení

Společnost RIZZO je renomovaná oborově vyhraněná společnost, která se specializuje na stavebnictví a aplikace přírodních věd zaměřené na elektrárny, přehrady, těžbu a stavbu tunelů. Již více než čtvrt století řešíme jedinečné, odvážné a technicky náročné projekty po celém světě. Zakládáme si na svém nasazení, s nímž poskytujeme profesionální služby na míru, vstřícně a ve vysoké kvalitě. Ve všech případech se snažíme dodat inovativní a ekonomicky promyšlená řešení, a překonat tak očekávání svých zákazníků.

Novinky Společnosti Rizzo

Engineering Career Fair 

RIZZO is proud to participate in the Engineering Society of Western Pennsaylvania's (ESWP) Inaguural Engineering Career Fair.  We'd be happy to talk with you, so please stopy by and say hello!

O nás

Velkou část našich technických a vědeckých pracovníků tvoří specialisté s vysokoškolským a postgraduálním vzděláním ve svém oboru, kteří jsou registrováni v profesních společnostech. Svým praktickým přístupem k projektům, spolupracovníkům a zákazníkům průběžně vychovávají nové inženýrské síly, čímž dlouhodobě zachovávají vysokou úroveň služeb firmy.

Naše ocenění
awards home

Při každé příležitosti usiluje společnost RIZZO o dokonalost. Můžeme tak být hrdí na uznání, které již řadu let získáváme za svou oddanost zákazníkům a jejich projektům. Ocenění jsme získali za impozantní díla s celosvětovým dopadem i za lokální výkony. Ve všech se ale odráží úsilí každého jednotlivého pracovníka společnosti RIZZO.